Naše služby

V spoločnosti Interior Design Co. náš tím dizajnérov a stylistov upravuje plán vhodný pre vašu individualitu a vaše ciele. Vyhovuje všetkým životným štýlom a každému rozpočtu každého z našich klientov.

Architektúra

Full interior design servis

Naším cieľom je byť jednotným kontaktným miestom pre všetky dizajnérske potreby našich klientov. Zaisťujeme, aby sme prešli každou etapou projektu až po jeho ukončenie. Náš tím architektov, dizajnérov a stylistov vytvorí návrhový plán na mieru, ktorý odráža vás alebo vaše podnikanie. Začíname hĺbkovým výskumom a prehľadávame celú planétu, aby sme vám našli perfektné kúsky, pričom sa pritom budeme držať vášho rozpočtu a vašich cieľov.

Partneri

Architektúra
Architektúra
Architektúra
Architektúra
Architektúra

Staging majetku

Či už sa rozhodujete o predaji svojej nehnuteľnosti alebo by ste chceli zmeniť svoje obchodné miesto a obchod, naše služby sprostredkovania nehnuteľností určite prilákajú všetkých kupujúcich a zákazníkov. Poskytujeme obsadené inscenácie, kde do návrhu použijeme vybavenie a doplnky majiteľa, ako aj voľné inscenácie, čo je komplexná inscenačná služba. Po celú dobu majte na pamäti cieľovú demografickú skupinu a rozpočet našich klientov.

Architektúra
Architektúra
Architektúra

Retail Dizajn

Ponúka celú škálu návrhov pre váš obchodný priestor. Ponúkame služby pre nasledujúce priestory:

Restaurant & Cafe 

Office Design

Hotel and Homestay Design

Architektúra
Architektúra

Renovácia domov

Naším cieľom je špecializovať sa na všetky fázy bytového dizajnu a interiérov a skutočne zmeniť váš priestor na domov, ktorý odráža vašu individualitu. Meníme funkciu a energiu vášho priestoru tak, aby vyhovoval vášmu životnému štýlu a estetike. Pomôžeme vám s transformáciou vášho priestoru, či už hľadáte prestavbu alebo novostavbu. Naša celá škála služieb zahŕňa plánovanie priestoru, výber nábytku, dizajn kuchýň a kúpeľní, architektonické preskúmanie priestorov a doplnky.

Renovácie a prestavby

Renovácie a prestavby

Rady & konzultácie

Rady & konzultácie

Profesionálni pracovníci

Profesionálni pracovníci

Renovačný Plán

Vieme, že pustiť sa do renovácie môže byť skľučujúca a nákladná. Preto robíme proces čo najplynulejší, aby sme sa uistili, že sme s vami od konceptu až po prevedenie. Náš plán renovácie začína stretnutím s naším tímom architektov a dizajnérov a vypracovaním jednotlivých etáp renovácie, čo zaisťuje transparentnosť a riadi očakávania.

Dostať ponuku

Radi by sme sa dozvedeli o vašom pripravovanom projekte! Kontaktujte nás a objednajte sa na konzultáciu 1: 1 s jedným z našich talentovaných dizajnérov, aby sme mohli spoločne diskutovať o vašom projekte veľmi podrobne a získať cenovú ponuku. Počiatočné konzultácie budú bezplatné.