Skip to content

Dulovič Ján, Mgr. Výsledok práce, ktorá človeka baví, je ten najlepší výsledok

Internet ma od jeho vzniku vždy fascinoval. Hlavne spôsob, ako sa vďaka stránke dostať medzi ľudí tak rýchlo. Pred rokmi som nemal o tvorbe webov žiadnu šajnu. Potom som začal experimentovať s rôznymi wysiwyg editormi. Bol som šťastný ako “malé decko”, keď sa mi podarilo spustiť prvú stránku na free hostingu.

Vo svojom voľnom čase som sa vzdelával v tomto smere ďalej. Robil som stránky, písal texty na ne, mazal som stránky. Neskôr som sa dostal k iným systémom a editorom na tvorbu web stránok, ktoré som preskákal, až do času, keď ma internet doviedol k Wordpressu, ako k najpopulárnejšiemu CMS systému na svete. A odvtedy som v ňom.

Spočiatku španielska dedina, v ktorej som si postupne našiel svoj domov.

Ako som tvoril stránky, začal som sa  stretávať s pojmami SEO a COPYWRITING. Vždy ma fascinoval aj spôsob, ako môžem dostať svoju stránku na čo najvyššie miesta v Googli. Spočiatku taktiež španielska dedina .

Stále sa dozvedám a učím nové veci. Investujem do toho prevažnú časť môjho času a financií. Baví ma to.

A čo si myslíte, je lepšie objednať si službu u človeka, ktorý vyštudoval informatiku preto, lebo ako dieťa ešte nevedel, čo má študovať a teraz to robí, lebo nemá inú možnosť? Alebo u niekoho, koho tá práca baví, investuje svoje prostriedky do neustáleho vzdelávania?

Dlhé roky som strávil v zamestnaní, ktoré ma nenapĺňalo. A práca, ktorá vás nebaví, nie je odvedená stopercentne. Stále ma to ťahalo k internetu a spomínanej problematike. A stále ma pri tom drží. Už hádam nejakých 14 rokov.

Tiež s tým všetkým priamo súvisí aj internetový marketing. S ním sú spojené PPC reklamné systémy a dnes najúčinnejšia reklama na Facebooku. Ani najlepšia optimizácia stránok, teda SEO, nezaručí takú návštevnosť webu ako dobre vytvorená a napísaná reklama pre tieto reklamné systémy alebo Facebook. Tiež ma to baví, hlavne keď vidím, že to funguje.

Prevažnú väčšinu svojho voľného času venujem týmto veciam. Ostatný čas venujem svojom ďalším koníčkom. Písaniu blogov /aj ako externý Copywriter pre renomovanú marketingovú agentúru/, pilatesu a kondičnému fitness

Chcem sa tomuto smeru venovať naďalej. Preto každú vašu objednávku prijímam ako výzvu ponúknuť seba a to najlepšie čo viem. Ako príležitosť k ďalšiemu napredovaniu a seba rozvoju.

Tak ako mi vy poskytnete túto príležitosť vašou objednávkou, ja sa budem snažiť poskytnúť vám príležitosť k rozvoju vášmu a vašej firmy prezentáciou na internete.