Naša malá kaviareň Na konci námestia

Kaviareň II

Kto sme Niečo o nás

Kaviareň II

Káva je varený nápoj s použitím pražených kávových zŕn, semien čerešní z rôznych druhov Coffea. Rod Coffea je pôvodom v tropickej Afrike, na Madagaskare, na Komoroch, na Mauríciu a na ostrove Réunion v Indickom oceáne a medzi ostatnými.

Nikdy sme neboli takí nadšení, že sa s vami podelíme o naše znalosti o káve a príbeh, ktorý môže povedať každá fazuľa. Poďte ďalej, popite sa a preskúmajte s nami!

Všetka naša káva je eticky získavaná dôveryhodnými ekologickými dovozcami vo Veľkej Británii. To znamená, že poľnohospodári dostávajú vyššiu cenu ako spravodlivý obchod, pretože sú odmeňovaní za kvalitu svojej kávy. Naša vlastná triedička kvality tvrdo pracovala na nájdení najkvalitnejších zŕn za veľmi výhodné ceny.

Vieme, že na skvelej káve záleží, takže sme tu, aby sme vám poskytli rýchly a bezproblémový servis chutnej kávy priamo k vašim dverám.

Kaviareň II
Kaviareň II

Náš záväzok

Poslanie kaviarne

Veríme, že čerstvosť kávy je veľmi dôležitá. Káva v supermarkete môže sedieť na poličke až 2 roky, takže je nečinná a bez chuti.

Nikdy vám nebudeme posielať kávu staršiu ako týždeň. Poskytujeme vám vysoko kvalitné 100% fazule Arabica, ktoré sú pečené šaržou pre maximálnu sviežosť. Žiadna hromadná výroba tu!

 

Detaily To čo robíme najlepšie

Kaviareň II

12

Kávových zmesí

Áno. Máme iba 12. Keď vytvárame kávovú zmes, zdokonaľujeme ju 200-krát, aby bola správna.

28

Coffee Farmy

Spolupracujeme s 28 rôznymi pestovateľmi kávy, aby sme zaistili najlepšiu kvalitu a kultivovali udržateľné postupy.

8

Miesta

Môžeme byť malí, ale sme mocní. Naším cieľom je pomaly rásť, aby sme obmedzili našu ekologickú stopu a chránili našich poľnohospodárov.

96

Členov tímu

To je počet ľudí, ktorých sme zamestnali v našich 8 pobočkách a pražiacom sklade. Milujeme náš tím!

Kávová

Tradícia

Kaviareň II

Spojte sa s nami

Vaše názory sú pre nás dôležité. Či už je to jednoduchá otázka alebo cenný návrh, sme tu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Môžete nám zavolať telefonicky alebo priamo e-mailom.

Info

0940 934 933
info@webprezentacia.sk

Adresa

Kavová 12
Kavovo
Slovakia

Napíšte